Działamy na rynku od 1982 roku. Firma została założona przez Ryszarda Kamińskiego i działała pod nazwą Zakład Elektroinstalacyjny Ryszard Kamiński. Doświadczenie oraz pasja założyciela firmy do branży energetycznej sprawiły, że firma zdobyła przez te wszystkie lata zaufanie wielu Kontrahentów.

Obecnie funkcjonujemy jako Zakład Elektroinstalacyjny Kamiński spółka z ograniczoną odpowiedzialnością kontynuując rodzinną pasję do branży, rozwijając dotychczasowo nawiązane współprace i pozyskując równocześnie nowych Klientów.

Historia naszej działalności to ponad 40 lat doświadczenia w budowaniu sieci elektroenergetycznych, w zakresie niskiego oraz średniego napięcia. Działamy głównie na terenie Małopolski oraz Śląska, obszar naszego działania jest dzielony na różne płaszczyzny usług, skierowanych przede wszystkim do Klienta B2B. Specjalizujemy się w rozbudowie sieci elektrycznych oraz tworzeniu ich od samego początku. Wykonujemy kompleksowe badania i pomiary parametrów sieci elektrycznych oraz oświetlenia.

Długoletnie doświadczenie na rynku oraz zespół wysoko wykwalifikowanych specjalistów pozwalają nam zapewniać naszym klientom wysoką jakość wykonywanych usług połączoną z terminowością i konkurencyjnymi cenami.

Nieustannie stawiamy na rozwój naszego przedsiębiorstwa w podążaniu za najnowszymi standardami pracy, które poprawiają jakość wykonywanych usług.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów w 2022 roku wprowadziliśmy nową usługę z zakresu budowy linii światłowodowych.